משרדי תרגום

משרדי תרגום
שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

משרדי תרגום בארץ

בארצנו ישנם משרדי תרגום רבים ומגוונים אשר מציעים מגוון שירותי תרגום במגוון שפות. ישנם משרדים המספקים שירותי תרגום מקצועיים יותר ומקצועיים פחות, עם יותר או פחות שנות ניסיון ומוניטין טוב יותר או טוב פחות. מגוון ההיצע למתרגמים הופך את הבחירה הנכונה לקשה במיוחד.

סוגים של תרגומים

ישנם תרגומים מסוגים שונים,ישנם חברות תרגום המתמחות בתחום מסוים, לדוגמה:

משרדי תרגום המתמקדים בסקטור מסוים

יש חברות לתרגום אשר מגבילות את ההתמחות שלהם למספר שפות בודדות, לעומת חברות תרגום המציעות תרגום במגוון רחב של שפות.

חברות תרגום אשר עובדות עם מתרגמים “מבית” או מתרגמים “חיצוניים

ישנם משרדי תרגום אשר בוחרים להעסיק מתרגמים ישירות, לעומת משרדי תרגום אשר בוחרים לעבוד עם מתרגמים חיצוניי-פרילנסרים, ובעצם לשמש בתור מתווכים בין הלקוח לבין המתרגם.

כיצד נדע לבחור במשרד התרגום הנכון מבין חברות התרגום ?

משרדי התרגום הרבים מאפשרים לנו לבצע השוואה בין משרדי תרגום שונים וכך לבחור את משרד התרגום המתאים לנו ביותר. 

יש להסתכל על מגוון רחב של פרמטרים- החל מההשקעה בעיצוב האתר, השירותים המוצעים בו, האם קיימות המלצות של לקוחות, האם השפות אשר משרד התרגום מתמחה בהן מתאימות לנו, האם ישנו מספר טלפון או שהדרך היחידה ליצירת קשר היא במייל?

בדקו האם משרד התרגום מעניק אחריות או התחייבות כלשהי כלפיכם, וודאו את התנאים הללו לפני שאתם מבצעים את ההזמנה אל-מול הנציג. בדקו האם תוספת או שינויים בתרגום שתקבלו יהיו כרוכים בתשלום נוסף, או שאלו כבר כלולים במחיר.

שימו לב לאותיות הקטנות בהזמנה, שימו לב אם המחיר שניתן לכם כולל מע”מ או שלא, והאם ישנן עלויות נוספות במהלך הדרך.

המיקום של חברת התרגום

בעולם הדיגיטלי של היום, מיקום משרד התרגום והמרחק שלהם מביתכם או מקום עבודתכם לא מהווה בדרך כלל גורם המשפיע על ביצוע העבודה. 

אם לא מדובר במסמך אשר נדרש עבורו אישור נוטריוני (במקרה זה יש להציג את המקור בפני הנוטריון, למרות שגם כאן- ניתן לשלוח בדואר או עם שליח), אזי רוב משרדי התרגום היום שולחים את התוצרים במייל או בדואר.

לסיכום

בבחירה שלנו מבין משרדי התרגום הרבים בארץ נרצה לוודא כי המשרד תואם את צרכינו, מכיל ביקורות חיוביות רבות של לקוחותיו, מושקע מבחינת עיצוב אתר הבית שלו ומעניק לנו התחייבות וביטחון בתור לקוחות חדשים אשר יגרמו לנו לרצות להמשיך ולעבוד עם אותו משרד.

בחיפוש שלכם בין משרדי התרגום השונים אנו מזמינים אתכם לבדוק את שירותינו. אנו במגדל בבל שירותי תרגום מציעים מגוון של שירותים במגוון שפות ולכל מטרה, עם התחייבות למקצועיות, אחריות ושביעות רצונכם המלאה.

שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תרגום מאמרים
גלילה למעלה דילוג לתוכן