תרגום מסמכים מאנגלית לעברית

תרגום מסמכים מאנגלית לעברית
שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

אנו במגדל בבל שירותי תרגום מציעים שירותי תרגום מסמכים מאנגלית לעברית ברמה הגבוהה ביותר, וזאת בנוסף למגוון שירותים נוספים כמו תרגום אתרים, קורות חיים, מאמרים ועוד למעל 20 השפות המדוברות בעולם.

למי מתאים שירות תרגום מסמכים מקצועי?

לקוחות רבים פונים אלינו מדי חודש בכדי לקבל שירות של תרגום מסמכים מאנגלית לעברית. 

מדובר במגוון לקוחות, החל מלקוחות פרטיים אשר מבקשים לתרגם מסמכים מאנגלית לעברית לצורך מטרות אישיות, החל מתרגום תעודת בגרות מאנגלית לעברית או דיפלומה מאוניברסיטה בחו”ל בכדי להתקבל לעבודה או לאוניברסיטה בארץ, ועד לתעודות לידה ונישואין לצרכי עלייה.

בקרב החברות אשר מתרגמות אצלינו מסמכים מאנגלית לעברית ניתן למצוא את החברות הגדולות במשק אשר מבקשות לתרגם מסמכים רשמיים לצרכי מסחר ופתיחת חברות-בת במדינת ישראל. בין אם את/ה אדם פרטי או חברה – במגדל בבל שירותי תרגום תקבל/י שירות תרגום מקצועיים המותאמים לצרכיך וברמה הגבוהה ביותר. 

סוגי האישורים הניתנים על תרגום מסמכים

בהתאם למוסד או לחברה אשר אליה מיועד התרגום, אתם עשויים להידרש להציג אישור כלשהו יחד עם תרגום המסמך.

בעוד שלכל מוסד או חברה ישנן דרישות שונות בתחום, סוגי האישורים אשר בדרך-כלל תרגום מסמכים מאנגלית לעבריתמבקשים לצרף יחד עם התרגום מתחלק ל-3:

ישנם גופים או מוסדות אשר לא דורשים אישור מיוחד לתרגום. במקרה זה תוכלו לחסוך בכסף ובזמן, אולם יש לשים לב שברוב המוסדות בארץ נדרש אישור כלשהו.

גופים רבים ומוסדות מבקשים לצרף הצהרת מתרגם לתרגום המסמכים לעברית. במידה וזהו המצב- ציינו זאת בפני חברת התרגום לפני שאתם מתחילים את העבודה. אצלינו במגדל בבל שירותי תרגום השירות אינו כרוך בתשלום נוסף.

גם במקרה זה גופים ומוסדות רבים יבקשו תרגום עם חתימת נוטריון. תעריף אישור הנוטריון הינו בהתאם לתעריף של משרד המשפטים. במידה ונדרשת חתימת נוטריון אנא ציינו זאת לפני תחילת העבודה.

מה לגבי המחיר לתרגום מסמכים מאנגלית לעברית ?

מחיר התרגום למסמכים מאנגלית לעברית תלוי מאוד בסוג המסמך. למרות שרוב המסמכים מגיעים בפורמט דומה ותוכנם זהה בהתאם לקטגוריה, ניתן עדיין לראות הבדלים אשר יכולים להשפיע על המחיר, בין או להוזילו או לייקרו. 

מהסיבה הזו, בכדי לקבל הצעת מחיר תמיד נשמח לקבל את המסמך אותו תרצו לתרגם בכדי לוודא שהמחיר תואם את תוכן המסמך. המחירים שלנו הם הטובים בארץ ואנו הוגנים מאוד בתמחור כלל העבודות אשר מגיעות אלינו. 

איך מתקדמים ומתחילים לתרגם מסמכים?

תרגום מסמכים במגדל בבל שירותי תרגום הינו דבר פשוט מאוד. שלחו לנו את המסמך שברצונכם לתרגם למייל migdalbbl@gmail.com, שלחו לווטסאפ למספר 054-6363532 או שפשוט צרפו אותו לטופס “צור קשר” בכל אחד מהעמודים באתר שלנו.

זמן קצר לאחר שהמסמך יתקבל אצלינו אתם תקבלו הצעת מחיר משתלמת ונוכל להתחיל לעבוד על הפרויקט שלכם במקצועיות ובמהירות. גם לאחר שתקבלו את התרגום, אנחנו כאן לכל שאלה או בקשה, ותמיד נשמח לעמוד לרשותכם גם בעתיד, 7 ימים בשבוע. 

שירותי תרגום נוספים אותם ניתן לקבל במגדל בבל שירותי תרגום:

ועוד רבים אחרים!

שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תרגום מאמרים
גלילה למעלה דילוג לתוכן