תרגום מסמכים ממשרד הפנים

תרגום מסמכים ממשרד הפנים
שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

לעיתים קרובות פונים אלינו לקוחות בבקשה לתרגום מסמכים שונים של משרדי הפנים השונים ברחבי העולם, וזאת מתוך צרכים רבים כמו רכישת נדל”ן בחו”ל, קבלת ויזה, עדכון כתובת מגורים, פתיחת חשבון בנק ועוד.

התרגומים הנפוצים ביותר אשר אותם דורש הקהל הישראלי בהקשר של מסמכים רשמיים הם בדר”כ:
  • תרגום תעודת נישואין
  • תרגום תעודת שינוי שם
  • תרגום תעודת זהות
  • תרגום תעודת יושר
  • תרגום תמצית רישום
  • תרגום תעודת גירושין

חשוב שהתרגומים הנ”ל יתבצעו על-ידי מתרגמים מקצועיים אשר מבינים את החשיבות של דיוק, ואשר להם ניסיון רב בתרגום מסמכים בסגנון זה. בהתאם לדרישת הלקוח ולצרכים הספציפיים שלו, ניתן להוסיף הצהרה וחתימת מתרגם וכן להוסיף אישורים נוטריוניים מסוגים שונים. 

טרם פניה לחברת תרגום, מומלץ לבדוק את הדרישות של המוסד אליו אתם מגישים את המסמכים באשר לסוג האישור הרשמי הדרוש. ישנם מוסדות אשר מסתפקים בהצהרת מתרגם ובחתימתו ו/או חותמת חברת התרגום, וישנם מוסדות אשר דורשים בנוסף גם תרגום נוטריוני או סוגים אחרים של אישורים נוטריוניים.

לכל אחד מהאישורים הללו מחיר שונה (חוץ מהצהרת מתרגם וחתימה אשר כלולה במחיר התרגום), ולכן אתם יכולים לחסוך כסף רב ע”י בדיקת סוג האישור המתאים. בפנייתכם לחברת התרגום יש לשלוח צילום ברור של התעודה הנדרשת לתרגום וכמובן לציין את השפה אשר אליה ברצונכם לתרגם.

אנו מעניקים שירותי תרגום במעל 20 שפות, כולל השפות אשר נחשבות לנפוצות כמו:

עברית-אנגלית, אנגלית-עברית, צרפתית-עברית, עברית-צרפתית, עברית-עברית, עברית-ערבית, רוסית-עברית, עברית-רוסית, עברית-ספרדית, ספרדית-עברית, גרמנית-עברית, עברית-גרמנית ועוד שפות רבות.
אנו מזמינים אתכם לקבל שירות מקצועי ואדיב ברמה הגבוהה ביותר, וכן לקבל את המחיר הטוב בארץ אצלינו במגדל בבל שירותי תרגום. צרו קשר עוד היום באחת מדרכי ההתקשרות- טלפון, מייל, ווטסאפ או צ’אט באתר וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבור כל סוג תרגום במעל 20 שפות.

שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תרגום מאמרים
גלילה למעלה דילוג לתוכן