תרגום מקצועי מאנגלית לעברית

תרגום מקצועי מאנגלית לעברית
שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מחפשים תרגום מקצועי מאנגלית לעברית? אבל מקצועי באמת, לא בכאילו? הגעתם למקום הנכון. במגדל בבל שירותי תרגום אנו מספקים תרגום מקצועי מאנגלית לעברית כבר שנים רבות, עם אלפי לקוחות מרוצים אשר סומכים עלינו בעיניים עצומות.

אילו סוגים של תכנים אתם מתרגמים?

תרגום מקצועי מאנגלית לעברית במגדל בבל שירותי תרגום מבוצע במגוון תכנים, וזאת בזכות העובדה שאנו מעסיקים מתרגמים מקצועיים רבים אשר מגיעים ממגוון תחומים.

ניתן לקבל שירות תרגום של תכנים כמו:

מהו המחיר של תרגום מקצועי מאנגלית לעברית?

בעוד שהמחיר תלוי מאד בסוג התוכן ובדרישות, אנו מתחייבים למחיר הטוב בארץ ומתחשבים בכל פרט אשר עשוי להוזיל לכם את העלות. המטרה שלנו היא שתישארו איתנו לטווח הארוך, וגם אם מדובר בתרגום חד-פעמי אנו רוצים שתהיו מרוצים. המחירים שלנו הם הוגנים ונשמח לספק לכם הצעת מחיר אישית.

מה קורה במידה ואני צריך שינוי או תיקון בתרגום שקיבלתי מכם?

אחד היתרונות המובהקים בחברת בתרגום מקצועית, ובפרט אצלינו במגדל בבל שירותי תרגום, הוא הזמינות הגבוהה והמקצועיות. עם זמינות של שבעה ימים בשבוע וצוות מקצועי ואדיב, אתם תקבלו מענה מהיר לבקשותיכם. 

שינויים ותיקונים אשר לא דורשים הוספה משמעותית של מילים לטקסט מתבצעים ללא תוספת תשלום וללא הגבלה. במילים אחרות – עד שתהיו מרוצים.

למה צריך חברת תרגום לביצוע תרגום מקצועי מאנגלית לעברית?

תרגום מקצועי, כשמו כן הוא, דורש ירידה לפרטים ודיוק רב. אם אתם צריכים תרגום מקצועי כנראה שהוא מיועד ללקוחות, למוסדות ממשלתיים או אחרים, וכנראה שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לזלזל באיכות התוצר.

במגדל בבל שירותי תרגום אנו מעסיקים את המתרגמים הטובים בתחומם אשר עוברים מבחני קבלה טרם העסקתם. בנוסף, כל תרגום אשר מבוצע על-ידי אחד המתרגמים שלנו, בין אם מדובר בתרגום מקצועי מאנגלית לעברית או בתרגומים בשפות אחרות, עובר בדיקה מלאה אצל מנהל הפרויקטים שלנו לפני שהוא נשלח ללקוח.

לאחר שאתה מקבל את התוצר הסופי, אנחנו עומדים לרשותך 7 ימים בשבוע ושמחים לענות על כך שאלה, לספק תוספות או תיקונים ככל שיידרש.

נהדר, מה השלב הבא?

נשמח לתת לך הצעת מחיר מותאמת אישית וכן לוח זמנים מדויק לביצוע. תרגום מסמכים דורש קודם כל בדיקה של מסמך המקור בשפה האנגלית. אתה מוזמן לשלוח את הקובץ הנדרש לתרגום באתר שלנו במקום המיועד לכך, למייל או לווטסאפ ונספק לך הצעת מחיר מהירה ומשתלמת במיוחד.

תרגום מקצועי עושים רק במגדל בבל שירותי תרגום!

שירותים נוספים שניתן לקבל אצלנו:

  • תרגום קורות חיים מקצועי
  • תרגום אתרי אינטרנט ואפליקציות
  • תרגום מסמכים רשמיים
  • תרגום משפטי
  • תרגום רפואי
  • תרגום פיננסי
  • תרגום טכני
  • תרגום מאמרים
  • תרגום סימולטני ותמלול

ועוד רבים!

שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תרגום מאמרים
גלילה למעלה דילוג לתוכן