תרגום קורות חיים

תרגום קורות חיים

הייטק, תעשיה, אדמיניסטרציה, משפטים ועוד

במגדל בבל שירותי תרגום

רוצים לדעת מחיר ?

להצעת מחיר מיידית נא למלא את הטופס:

5% הנחה לפונים באמצעות האתר

תרגום קורות חיים ממוקד לכל תחום

החלטת לתרגם את קורות החיים לאנגלית ולשלוח אותם לחברה בין-לאומית?
יש לך רק הזדמנות אחת לתרגם אותם ברמה הגבוהה ביותר ולהתאים אותם לאופי המשרה המבוקשת.
קורות חיים אשר מתורגמים בצורה לא נכונה, הן מבחינת דקדוק והן מבחינת בחירת מילים אשר יתאימו למשרה, ישליכו על האופן שבו הארגון יסתכל עליך ועל הידע המקצועי שלך ועשויים להקטין משמעותית את הסיכוי להתקבל למשרה.

אנו מזמינים אותך לנצל את ההזדמנות החד-פעמית להגיש תרגום של קורות החיים שלך לאנגלית ברמה הגבוהה ביותר, תוך התאמה אישית לאופי המשרה אליה אתם שואפים.

 

תרגום קורות חיים לאנגלית

הנה כמה סיבות שבגללן כדאי לך לבחור דווקא בנו: 

מקצועיות

עולם התרגום דורש ירידה לפרטים, דיוק, יצירתיות, ידע,שליטה ונסיון בתרגום בלפחות שתי שפות והרבה סבלנות. על אמות מידה אלו מתחייב כל עובד ועובדת אצלינו.

100% שביעות רצון מובטחת

עולם התרגום דורש ירידה לפרטים, דיוק, יצירתיות, ידע,שליטה ונסיון בתרגום בלפחות שתי שפות והרבה סבלנות. על אמות מידה אלו מתחייב כל עובד ועובדת אצלינו.

חשוב שתהיו מרוצים

עם זמינות של שבעה ימים בשבוע ומענה מהיר בטלפון, במייל ובפייסבוק, אנו מציעים רמה גבוהה מאוד של שירות אדיב ומהיר שיתן לך טעם של עוד.

התחייבות למחיר הטוב ביותר

בעולם התרגום, מחיר גבוה לא תמיד מעיד על מקצועיות. צור/י קשר כעת וקבל/י מחיר הוגן, מקצועיות ושירות ייחודי .

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שמתרגמים בבטחון ובמחירים הטובים בישראל! בהתחייבות!

5 סיבות לבחור במגדל בבל שירותי תרגום:

בזכות המתרגמים והמתרגמות שלנו ​

המתרגמים והמתרגמות שלנו מועסקים ישירות על-ידינו בלבד. בשונה מרוב חברות התרגום אשר משתמשות בשירותיהם של “פרילנסרים” ( אין לנו שום דבר נגדיהם, רובם המכריע הם מתרגמים מעולים), אנחנו מצליחים לפתח תרבות ארגונית וידע ארגוני, לפתח ולהשקיע בעובדינו וכן לבצע בקרה איכותית יותר על עבודתם. כמו כן, אנו מבצעים מבחני מיון קפדניים לבדיקת רמה.

בזכות העמידה בזמנים , העבודה המהירה והשירות המצויין​

אם תשאלו את אחד מלקוחותינו מהו הדבר אשר הרשים אותם יותר מכל מהעבודה איתנו, רובם יציינו את העמידה בזמנים והשירות. עם זמינות של שבעה ימים בשבוע, הזמן שלך ולוח הזמנים שלך חשוב לנו יותר מכל, ואנו מתחייבים לעמוד בו.

בזכות המקצועיות והקפדנות

בתרגום מסמכים, תשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר היא קריטית. אנו מבינים היטב שהמוניטין שלכם ושלנו עומד מאחורי המילים הכתובות, לכן אנו מקפידים על מנגנון בדיקה. כל מסמך מתורגם עובר בדיקה אצל גורם נוסף לפני שהוא נשלח ללקוח.

בזכות התרגום האנושי

במגדל בבל שירותי תרגום אנו לא משתמשים בתוכנות תרגום. התרגום שלנו הוא 100% אנושי ונעשה על-ידי אחד המתרגמים המוסמכים והמנוסים שלנו. שימוש בתוכנת תרגום הוא רווח מאוד בתעשייה של היום ואפשר להבין את זה. כאשר יש פרויקטים רבים במקביל ולוחות זמנים צפופים, המוטיבציה לשבת ולתרגם כל מילה ומילה בעצמך פוחתת. אבל היא פוחתת רק אם בחברה אשר בה אתה עובד קיימת האפשרות להשתמש בתוכנה. לא אצלינו.

 

לשימוש בתוכנת תרגום ישנם יתרונות וחסרונות. היתרון הבולט ביותר הוא שניתן לחסוך זמן רב ולקצר את מועד מסירת התרגום באופן משמעותי. אך ייתרון זה עומד לצד חברת התרגום, ולא לצד הלקוח. ישנם דברים שתוכנת מחשב לא תוכל לבצע באותה האיכות כמו שמתרגם אנושי יכול. למילים ישנו הקשר מסויים, צריך לדעת באיזה תחום המסמך, מהו קהל היעד ומהי מדינת היעד. את כל אלו תוכנה לא יכולה לזהות, מה שעלול ליצור תרגום מנותק מהרוח המקורית של המסמך. הקורא, אשר עבורו בוצע התרגום, יבחין תוך שניות בודדות שמדובר בתרגום שהוא לא אנושי, דבר שיש לו השלכות שהן לרוב שליליות על מחשבתו של הקורא.

בזכות המחיר​

אנו רגילים לשמוע שדברים זולים הם לרוב לא איכותיים, וכדי לקבל מוצר איכותי צריך ורצוי להשקיע יותר כסף. זה אולי נכון לגבי מוצרים מסוימים, אך לא תמיד נכון לגבי תרגום. מיומה הראשון של מגדל בבל שירותי תרגום אנו מתחייבים למחיר הנמוך ביותר ולתרגום המקצועי ביותר. הוכחנו למאות לקוחותינו שהצירוף הזה יכול ללכת יחד ולהצליח בגדול.

מגדל בבל שירותי תרגום מציעה תרגום אתרים מקצועי במעל 20 השפות המדוברות בעולם ולמטרות שונות:

 • תרגום קורות חיים מעברית לאנגלית
 • תרגום מעברית לרוסית
 • תרגום מעברית לצרפתית
 • תרגום מעברית לערבית
 • תרגום מעברית לגרמנית
 • תרגום מעברית לרומנית
 • תרגום מעברית ליוונית
 • תרגום מעברית לספרדית
 • תרגום מעברית לסינית
 • תרגום מעברית לאיטלקית
 • תרגום מקצועי מעברית להונגרית
 • ועוד לשפות רבות נוספות !

כל השפות ניתנות לתרגום דו כיווני

גלילה למעלה דילוג לתוכן